fbpx
Section background

perfektná
imitácia
prírody

Spoločnosť Barlinek je poľská firma s mnohoročnými skúsenosťami a svetový líder výroby drevených podláh. O prírodných podlahách vieme všetko.

Preto sú naše moderné vinylové podlahy inšpirované prírodou. Práve príroda a okolitý svet diktujú charakter tejto kolekcie. Next Step – ideálne spojenie trvácnosti a pevnosti spolu s farebnosťou a štruktúrou prirodzeného dreva.

Všetky vinylové podlahy Image
Section background

povlak
Diamond
Shield

Prednosťou moderných vinylových podláh Barlinek je ich vysoká odolnosť voči intenzívnemu používaniu.

Lamely chráni povlak DIAMOND SHIELDktorý je odolný voči poškriabaniu a je antistatický, preto sa podlahy Next Step považujú za najtrvácnejšie na trhu.

Vďaka jadru DENSCORE™, ktoré zároveň neobsahuje pre zdravie škodlivé ftaláty ani ťažké kovy, podlaha je stabilná a nedeformuje sa pri pôsobení teploty.

Section background

na podlahové
kúrenie

Vďaka jadru DENSCORETMVINYLOVÉ PODLAHY BARLINEK veľmi trvácne a vodovzdorné. Dosky sú vďaka vysokému súčiniteľu prestupu tepla perfektné na systémy podlahového kúrenia a chladenia.

Section background

100%
vodovzdornosť

Vinylové podlahy Next Step sú na 100 % vyrobené z vodovzdorných materiálov, neovplyvňuje ich vlhkosť,  zámok spájajúci jednotlivé panely je tiež vodotesný. Bližšie informácie sú uvedené v návode na montáž a záručnom liste.

Vďaka tomu sa podlahy Next Step vynikajúco hodia do rôznych miestností, okrem iného do kuchýň, kúpeľní či chodieb. Môžu sa bez obmedzení montovať vo všetkých miestnostiach v dome. Počas 14-dňového testu pôsobenia vody neboli zaznamenané žiadne zmeny v štruktúre panela – technické parametre panela sa nezmenili.

Kde kúpiť
Section background

prednosti vinylových podláh Barlinek

 • Icon
  Perfektná imitácia prírody

  Realistické drevené vzory vytvorené prírodou, farebnosť inšpirovaná najkratšími kútmi sveta.

 • Icon
  100% Vodovzdornosť

  Vinylové podlahy nie sú citlivé na vlhkosť, a zámok, ktorým sa spájajú jednotlivé panely, je vodotesný.

 • Icon
  Povlak diamond shield

  Vrstva trvácneho laku zaručuje najvyššiu odolnosť voči škvrnám, mikropoškriabaniam a voči intenzívnemu používaniu.

 • Icon
  Stabilná konštrukcia

  Vinylové podlahy Barlinek sa vyznačujú výnimočnou pevnosťou. Maximálna plocha, na akej môže byť položená súvislá podlaha, je až 225 m2!

 • Icon
  Podlahové kúrenie

  Minerálne jadro DENSCORE™ zodpovedá za veľmi dobré parametre tepelnej vodivosti, vďaka tomu vinylové podlahy Next Step sú vhodné tak na podlahové kúrenie, ako aj na systémy podlahového chladenia.

 • Icon
  Bezpečnosť

  Vinylové panely Barlinek získali certifikát A+, ktorý potvrdzuje veľmi nízke uvoľňovanie VOC (prchavých organických zlúčenín). Jadro dosky DENSCORE™ – minerálna zmes, ktorá neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé ftaláty ani ťažké kovy.

 • Icon
  Tiché užívanie

  Moderné vinylové podlahy Barlinek spolu s tlmiacim podkladom Next Step EXTREME 1.5. zaručujú perfektné tlmenie zvukov.

 • Icon
  Priaznivá pre zvieratá

  Odolný voči poškriabaniu a voči chemickým látkam povlak DIAMOND SHIELD, vďaka ktorému sú vinylové podlahy ideálne do miestností, v ktorých žijú zvieratá.

 • Icon
  Rýchla rekonštrukcia

  Moderné vinylové podlahy sa vynikajúco hodia pri rýchlych rekonštrukciách, keďže sa môžu klásť na existujúce podklady.

 • Icon
  Ekologické

  Všetky komponenty použité na výrobu podliehajú prísnym testovacím procedúram ohľadne emisie ftalátov, ťažkých kovov a iných škodlivých látok.

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1


Máte záujem o moderné vinylové podlahy?
Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

  Táto stránka je chránená reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti firmy Google.

  Správcom Vašich osobných údajov bude Barlinek S.A. so sídlom v Kielciach (25-323) na Al. Solidarności 36, kontaktujte prostredníctvom nasledujúcej e-mailovej adresy: daneosobowe.bsa@barlinek.comPozri doložku...

  Doložka GDPR

  Správcom Vašich osobných údajov bude Barlinek S.A. so sídlom v Kielciach (25-323) na Al. Solidarności 36, kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy daneosobowe.bsa@barlinek.com. Vyššie uvedené osobné údaje budú spracované na základe čl. 6 sek. 1 lit. f) GDPR (oprávnený záujem – odpovedzte na otázku), za účelom odpovede na správu odoslanú cez kontaktný formulár. Poskytnutie vašich osobných údajov je dobrovoľné, ale nevyhnutné na dosiahnutie uvedeného cieľa. Vaše osobné údaje budú uchovávané po dobu jedného roka od ukončenia korešpondencie a po uplynutí tejto doby po dobu, po ktorú zákon vyžaduje uchovávanie údajov, alebo po dobu premlčania prípadných nárokov. Príjemcami vašich osobných údajov budú subjekty spravujúce webovú stránku, ako aj subjekty oprávnené prijímať údaje podľa zákona. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte tieto práva: právo na prístup k obsahu týchto údajov, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracovania, prenosnosť, namietať proti spracovaniu a podať sťažnosť dozornému orgánu (predsedovi Úradu na ochranu osobných údajov). Podrobné informácie o vašich právach nájdete v našich pravidlách ochrany súkromia, odporúčame vám oboznámiť sa s ich obsahom.