fbpx

Doska z širokých panelov na stánku Zieta Studio počas výstavy Salone del Mobile. Milano 2024.

Salone del Mobile 2024 sa vracia ako hviezda kalendára dizajnu: popredná medzinárodná udalosť v oblasti dizajnu sa uskutoční od 16. do 21. apríla na výstavisku Rho Fiera v Miláne. Partnerom výstavy Oskara Ziete sa stala firma Barlinek, ktorej podlaha tvorí solídne základy pre prezentáciu premiér tohto známeho dizajnéra počas talianskeho týždňa dizajnu.

Výstava založená v roku 1961 sa môže pochváliť širokým sortimentom produktov pre vybavenie interiérov, ktoré sa vyznačujú silným výrazom. Posledná edícia prilákala viac ako 300 tisíc návštevníkov z 181 krajín sveta. Tu sú prezentované prototypy a inovácie v oblasti vybavenia, domácich priestorov a životného štýlu: spálne, obývačky a jedálne, priestory s nábytkom a skriňami, tapicírované, stoly a stoličky tvoria scénu ukazujúcu, ako sa mení spôsob, akým žijeme, a tým pádom aj život a zariadenie domu.

Svetlo, ultrľahkosť a udržateľný rozvoj

Tento rok sa Zieta Studio predstaví na 62. vydanií veľtrhu Salone del Mobile.Milano v úplne novom svetle – doslovne. Najnovšie objekty Zieta sa objavia v ich ešte jasnejších, ešte ľahších a ešte udržateľnejších verziách. Nebudú chýbať ani dekoratívne prvky z neustále rozširujúcej sa kolekcie váz Zieta. Objavia sa aj novinky v kategórii konzol, ktoré vzdávajú hold estetike, funkcionalite a každodenným zvykom. Pozadím týchto udalostí bude podlaha Barlinek Milkshake z jaseňa, ktorej krásna mliečna farba doplní estetiku stánku a bude prirodzenou základňou prezentovaných noviniek. Dovidenia čoskoro – stánok E37, hala 14.