fbpx

Vodotesné vinylové panely – krásne podlahy v kuchyni a kúpeľni

Vodotesné vinylové panely sú perfektným riešením pre všetky miestnosti, kde dochádza k rozliatiu podlahy, ale aj tam, kde je vysoká vlhkosť. Preto sú vinylové panely dobrou voľbou pre kuchyňu alebo kúpeľňu. Voľba vodotesných vinylových panelov vám umožní tešiť sa z krásnej, odolnej a vlhkosti odolnej podlahy po mnoho rokov.

VODEODOLNÉ VINYLOVÉ PANELY V KUCHYNI?

Použitie vodotesných vinylových panelov v kuchyni prináša mnoho výhod. Vinylová podlaha je v prvom rade 100% vodeodolná – vplyvom vlhkosti sa nekriví a voda sa pod ňu nedostane. Vinylové panely sa veľmi ľahko čistia, takže z nich za pár sekúnd ľahko odstránite všetky kuchynské nečistoty. To však nie sú všetky výhody vodotesných vinylových panelov. Tieto podlahy sú predovšetkým odolné a vďaka veľkému množstvu vzorov a farieb sú voľbou na dlhé roky.

KÚPEĽŇA S VODEODOLNOU VINYLOVOU PODLAHOU

Kúpeľňa je najzraniteľnejším miestom v dome voči záplavám a vlhkosti – preto je podlaha z vodotesných vinylových panelov skutočným hitom. Vďaka množstvu dizajnov si určite nájdete vinylové panely pre seba a zladíte ich do vašej kúpeľne. Prečo inak sú vodotesné vinylové panely skvelou voľbou pre kúpeľňu? Sú teplé na dotyk a chôdza po nich naboso je potešením. Po druhé – vinylové panely sú skvelé na podlahové kúrenie, pretože veľmi dobre vedú teplo. Po tretie – aj keď postriekate celú podlahu vodotesnými vinylovými panelmi, nič sa nestane. Stačí ich utrieť! Upozorňujeme, že v kúpeľni by mali byť vinylové panely prilepené k podkladu.

RÝCHLA OPRAVA? CHOĎTE NA VINYLOVÉ PANELY

Vodotesné vinylové panely sa veľmi ľahko pokladajú na podlahu svojpomocne vďaka zámku „click“. Sú ideálne na uskutočnenie expresnej metamorfózy interiéru s ich pomocou.

Next Step – Vodeodolné Hybridné Podlahy